Informacje o taxi bagażowych

Parowa lokomotywka

adeksNa firmamencie wyższych sfer Paryża pojawia się w roku 1880 dwudziestoletni arystokrata, przystojny i bogaty hrabia Albert de Dion, potomek starego, herbowego rodu Francji. Zdobył on niezwykłe powodzenie w swej sferze, gdyż elegancję, energię i pomysłowość w urządzaniu zabaw i przyjęć umiał łączyć z przedsiębiorczością. Młody arystokrata uwielbiał ruch, był więc właścicielem największego zbioru wszelkiego rodzaju powozów i najszybszych zaprzęgów, którymi często osobiście powoził budząc podziw i uznanie elity towarzyskiej Paryża.

Nikt nie umiał tak wspaniale organizować garden-party, nikt nie mógł konkurować z nim w prawieniu komplementów damom. Jego dowcipne odezwania się były natychmiast kolportowane dalej i znał cały elegancki Paryż. W szczególności znaczące uśmiechy budziła dewiza młodego hrabiego: „Uwielbiam ruch – lubię wszystko, co się rusza. Tylko starsze matrony gorszyły się tym powiedzonkiem. Jednak za wesołym i pełnym zabaw i rozrywek życiem młodego hrabiego kryło się coś więcej niż chęć ruchu i błyszczenia w towarzystwie. Musiała tylko nadejść odpowiednia sposobność, korzystny zbieg okoliczności. l nadeszła…

Oto pewnego razu, starszy przyjaciel hrabiego, książę Morny, zobowiązał de Diona do znalezienia i zakupienia orderów do kotyliona. l wtedy, gdy Albert zwiedzał sklepy na Boulevard des ltaliens, przy okazji zachwycający model parowej lokomotywki, który natychmiast nabył.

Informacje

Romuald Cieśla, mieszka i pracuje w Warszawie. Branżą transportową i motoryzacją, interesuje się od dziecka. Strona korzysta z ciasteczek Cookies.

Auta w Warszawie

W budowie bloga, pomogła nam Autokasacja w Warszawie. Więcej informacji, znajdziesz tutaj.